Kurz bezpečné jízdy

V kurzech bezpečné jízdy se naučíte jak řešit krizové situace, do kterých se můžete v běžném provozu často dostat, ale také jak těmto situacím lze předcházet. Vyzkoušíte si jak se Vaše vozidlo chová v extrémních situacích a jak je zároveň v takových případech  nutné správně reagovat. Získáte potřebné návyky a zkušenosti pro bezpečné ovládání Vašeho vozidla při každodenním běžném provozu na silnicích.

Kurzy se skládají z teoretické části a praktického výcviku jízdy na speciálních kluzných plochách, nezávisle na počasí a ročním období. Jsou zaměřeny k osvojení správné reakce při řešení krizových situací, ale i způsobu bezpečné jízdy, podle druhu dopravního prostředku (osobní vozidla, nákladní vozidla a autobusy, off road, motocykly), potřeb jeho využití a zaměření řidiče - uživatele.
Výcvik probíhá standardně formou jednodenních i vícedenních kurzů pro firmy, skupiny osob, nebo jednotlivce. Optimální pro praktický výcvik je, když má každý účastník vlastní vozidlo (cílem výcviku je rovněž poznání jízdních vlastností Vašeho vozidla).V případě potřeby lze zapůjčit některé z našich vozidel.

Dárkové poukazy objednávejte zde.

Kurz bezpečné jízdy rezervujte zde.