Co nabízíme

 

 Vezměte partnera, děti či skupinu přátel a přijďte si užít adrenalinovou jízdu, na kterou jen tak nezapomenete!

K dispozici je Vám 15 motokár CRG Centurion s motory Honda GX390, a můžeme se tak pyšnit největší, nejrychlejší a nejbezpečnější motokárovou flotilou v ČR! Samozřejmostí je elektronická časomíra, která Vám umožní porovnávat Vaše výkony se spolujezdci, a nebo Vaše zlepšení v čase při opakovaných návštěvách.

Motokárová půjčovna spolu s restaurací a školící místností je perfektním místem pro uspořádání soukromých, firemních, přátelských a jiných akcí, které uzpůsobíme přesně Vašim potřebám. Uspořádání závodu na motokárách je velmi účinnou teambuildingovou aktivitou plnou zábavy a adrenalinu.

Pro děti od 7 do 14 let je připravena motokára CRG Centurion Mini s motorem Honda GX120. Motokára je vybavena bezpečnostními pásy a speciálním rámem, zaručující nejvyšší bezpečnostní opatření. V případě, že si Vaše děti netroufají řídit motokáru samy, je Vám k dispozici dvojmotokára, ve které povezete své ratolesti na pozici spolujezdce.

Italská společnost CRG je předním výrobcem motokárového vybavení té nejvyšší kvality. Své motokáry pravidelně podrobují tzv. crash testům, aby zaručili jejich nejvyšší bezpečnost a pohodlí při jízdě.

Před návštěvou půjčovny motokár Vám doporučujeme zarezervovat si svou návštěvu, aby se předešlo zklamání vzhledem k vytíženosti okruhu.